info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Purexpert Hydro-Mattifying Gel-Cream Oil-Free

Çmimi:4,300.00 L 3,440.00 L -20%

Xhel-krem me efekt hidratues dhe matifikues. Oil-free.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM046
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Hidratues oil-free i cili përmban përbërës anti-bakterialë.
Hidraton lëkurën, ndërkohë që rregullon sebumin e tepërt duke reduktuar aknet, shenjat dhe imperfeksionet.
I përshtatshëm për meshkuj, femra dhe adoleshentë.

√ Hidraton lëkurën pa e yndyrosur.
√ Rregullon prodhimin e sebumit.
√ Redukton shenjat, pikat e zeza dhe aknet.
√ Matifikon lëkurën.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.Shmangni zonën e syve.

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Glycerin, Pentylene Glycol, Isoamyl Cocoate, Hydrogenated Didecene, Stearoxymethicone/ Dimethicone Copolymer, Dimethicone, Jojoba Esters, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglyceryl-10 Pentastearate,
Behenyl Alcohol, Polyamide-5, Salicylic Acid, Sodium Stearoyl Lactylate, Nylon-12, Lactic Acid, Glyceryl Polyacrylate, Leptospermone, Triethanolamine, Flavesone, Isoleptospermone, Polysorbate 80, Potassium Sorbate, Menthyl Ethylamido Oxalate, Methylpropanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Linalool,
Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.