[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms White Tea Body Hydrating Milk

Çmimi:4,500.00 L 3,600.00 L -20%

Qumësht hidratues për trupin.
400 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM017
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Qumësht i lehtë hidratues për trupin.
Përthithet shpejt, e lë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Ekstrakti i çajit të bardhë – vepron kundër radikaleve të lirë, duke i rikthyer lëkurës butësinë.
Vetitë e tij antioksiduese ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lirë.
Gjalpi Karite – përmban antioksidantë si vitamina E, polifenole dhe fitonutrientë.

Përdorimi

Pas dushit, masazhojeni butësisht në lëkurë .

Përbërësit

Aqua (Water)
Cetearyl Ethylhexanoate
Glycerin
Propylene Glycol
Myristyl Myristate
Butyrospermum Parkii (Shea) Butter
Carbomer
Cyclohexasiloxane
Cetyl Alcohol
Cyclopentasiloxane
Phenoxyethanol
Benzyl Alcohol
Dimethiconol
Parfum (Fragrance)
Triethanolamine
Ethylhexylglycerin
Camellia Sinensis Leaf Extract
Limonene
Steareth-20
PEG-75 Stearate
Glyceryl Stearate
Ceteth-20
Geraniol
Potassium Sorbate
Sorbic Acid
Tocopherol