info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Perfect Forms Phytocare Firm & Tonic Oil

Çmimi:7,000.00 L 5,600.00 L -20%

Vaj i thatë me veti rigjeneruese dhe ushqyese.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Vaj i thatë për trupin i cili përmban ekstrakte të bimës Baobab.
Me një përmbajtje të lartë të omega-s dhe vitaminave, ky vaj ka efekte të fuqishme antioksiduese dhe rigjeneruese, ndërkohë që rrit prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

– Rrit prodhimin e kolagjenit.
– Përmirëson elasticitetin e lëkurës.
– Redukton strijat.
– Hidraton, ushqen dhe mbron.
– Ideal për përdorim gjatë shtatzënisë.

Pas dushit, masazhojeni butësisht në lëkurë të lagur ose të thatë.
Për një trajtim intensiv, aplikojeni direkt në zonat ku shfaqen strijat dhe masazhojeni.

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Dicaprylyl Carbonate
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil
Adansonia Digitata Seed Oil
Parfum (Fragrance)
Geraniol
Linalool
Betula Alba (Betula Alba Leaf Extract)
Centella Asiatica (Centella Asiatica Extract)
Tocopheryl Acetate
Limonene
Lupinus Albus (Lupinus Albus Seed Extract)
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil
Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract
Beta-Carotene
Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil
Alpha-Isomethyl Ionone
Citral
Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract
Citronellol
Ascorbyl Palmitate

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.