[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Hydractive Cream Normal to Dry Skin

Çmimi:6,200.00 L 5,270.00 L -15%

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë normale dhe të thatë.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem hidratues intensiv i cili parandalon dehidratimin e lëkurës.
Me acid hialuronik në përmbajtje, ky krem u dhuron hidratimin e munguar të gjitha shtresave të lëkurës.
Rekomandohet për lëkurën normale dhe të thatë.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.
Acidi hialuronik me peshë molekulare mesatare forcon mbrojtjen e lëkurës.
Acidi hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton thellësisht dhe përmirëson elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës.
Uji termal nga burimi Izumo Yumura në Japoni është i pasuruar me lëndë ushqyese për të rritur nivelet e hidratimit.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve. Nëse përdorni serum sigurohuni që ta aplikoni përpara hidratuesit.

Përbërësit

Aqua (Water)
Behenyl Alcohol
Benzyl Salicylate
Butylene Glycol
C10-18 Triglycerides
Caprylhydroxamic Acid
Caprylyl Glycol
Ceramide 3
Cetyl Alcohol
Cinnamyl Alcohol
Citronellol
Decyl Cocoate
Disodium EDTA
Eugenol
Geraniol
Glycerin
Hexyl Cinnamal
Hydrogenated Lecithin
Hydrogenated Polydecene
Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether
Isohexadecane
Isopropyl Palmitate
Linalool
Nylon 6/12
o-Cymen-5-ol
Olive Glycerides
Parfum (Fragrance)
Pentylene Glycol
Phenoxyethanol
Polyglyceryl-10 Pentastearate
Sodium Hyaluronate
Sodium Methyl Stearoyl Taurate
Sodium Polyacrylate
Sodium Stearoyl Lactylate
Squalane
Triethanolamine
Triethylhexanoin