info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini Hydracure Hydractive Cream Normal to Combination Skin

Çmimi:6,200.00 L 4,960.00 L -20%

Përkujdesje hidratuese intensive për lëkurë normale dhe të kombinuar.
50 ml

Stock: S’ka stok

SKU: GRM057
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem hidratues intensiv me teksturë të lehtë, i cili parandalon dehidratimin e lëkurës. Me acid hialuronik dhe acid laktik në përmbajtje, ky krem u dhuron hidratimin e munguar të gjitha shtresave të lëkurës. Rekomandohet për lëkurë normale dhe mikse ose për lëkurën e ekspozuar në kushtë klimaterike të ngrohta.

Acidi hialuronik me peshë të lartë molekulare rikthen hidratimin dhe humbjen e ujit.
Acidi hialuronik me peshë molekulare mesatare forcon mbrojtjen e lëkurës.
Acidi hialuronik me peshë të ulët molekulare hidraton thellësisht dhe përmirëson elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe densitetin e lëkurës.
Uji termal nga burimi Izumo Yumura në Japoni është i pasuruar me lëndë ushqyese për të rritur nivelet e hidratimit.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht. Shmangni zonën e syve.

Aqua (Water), Isohexadecane, Decyl Cocoate, Dicaprylyl Carbonate, Hydrogenated Didecene, Pentylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Alteromonas Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Nylon-12, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Lactic Acid, Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, o-Cymen-5-ol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Linalool, Eugenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.