info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Force Revive Youthfulness Recovery Concentrate

Çmimi:6,000.00 L 4,800.00 L -20%

Serum me efekt anti-rrudhë specifik për meshkujt.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM008
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Koncentrat i gjeneratës së re, që vepron duke korrigjuar dhe reduktuar shenjat e moshës.
Lëkura duket më e re, më pak e lodhur dhe me më shumë shkëlqim.

√ Mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.
√ Ndihmon lëkurën të rigjenerohet dhe riparohet.
√ Vonon shenjat e moshës.
√ Përmirëson pamjen, strukturën dhe tonusin e lëkurës.
√ Zbeh pamjen e rrudhave.

Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte duke e masazhuar butësisht.

– Zinc-Glycine Complex
– RC-Advanced
– Collagen activator
– Hyaluronic acid
– Ceramide complex
– Nanoemulsified Vitamin C
– Nanoemulsified Potentilla Erecta root extract
– Nanoemulsified Prunus Persicae extract
– Plant complex: 7 extracts of soothing plants
– Birch sap
– Trace elements

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.