info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Germaine de Capuccini For Men Aqua Clean Facial Cleansing Gel

Çmimi:5,300.00 L 4,240.00 L -20%

Xhel pastrues specifik për përdorim tek meshkujt.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: GRM004
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Aqua Clean është një xhel me efekt freskues i cili pastron thellësisht lëkurën, duke larguar sebumin e tepërt dhe duke e lënë lëkurën të butë.
Lëkurës i rikthehet shkëlqimi natyral.
I përshtatshëm për t’u mbajtur me vete.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të lagur, me lëvizje rrethore derisa të formohet shkuma. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Ideal për t’u përdorur në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, Capryl/Capramidopropyl Betaine, TEA-Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide DEA, PEG-55, Propylene Glycol Oleate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Behe neth-25 Methacrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus (Cerrageenan) Extract, Menthyl Lactate, Imadazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamel, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Eugenol.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.