[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • 1 QERSHOR OFERTA | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Germaine de Capuccini Balancing Makeup Removal Gel

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Xhel larës i cili pastron dhe largon tualetin. Specifik për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel pastrues për fytyrën, me efekt matifikues specifik për lëkurë të yndyrshme/kombinuar.
Përmban përbërës me veti anti-inflamatore dhe antibakteriale, të cilat rregullojnë prodhimin e sebumit dhe minimizojnë poret e dukshme, pa e tharë lëkurën.

Ekstrakte nga Cimicifuga : minimizon poret, rregullon nivelet e sebumit, efekt bakteriostatik.
Bisabolol: agjent qetësues, anti-inflamator, anti-fungal dhe anti-bakterial.

Përdorimi

Në lëkurë të lagur aplikoni një sasi të vogël të xhelit pastrues në duar dhe masazhoni fytyrën dhe qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Bisabolol, PEG-14 Dimethicone, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Acrylates/C10- 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Polyacrylate, Alcohol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Tocopherol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone.