info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+

Çmimi:3,180.00 L 1,590.00 L -50%

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

,

Krem ​​dielli me ngjyrë, i cili siguron mbrojtje të lartë ndaj rrezeve të diellit UVR (rrezatimit ultravjollcë).
Falë nuances së lehtë, tonifikon lëkurën dhe mbulon shenjat dhe papërsosmëritë e saj.

Second Skin Technology krijon ndjesinë e një “lëkure të dytë” të padukshme.
Hidraton & matifikon lëkurën, si dhe zbut pamjen e rrudhave.
Parandalon shenjat e fotoplakjes, të shkaktuara nga ekspozimi i zgjatur në diell.
Ngjyra përshtatet me çdo lloj lëkure, duke ofruar një mbulim perfekt dhe të njëtrajtshëm.

Faktori i Mbrojtjes nga Dielli (SPF) 50+
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
Mbron lëkurën nga ekspozimi në diell
Përhapet lehtësisht dhe nuk lë shenja të bardha
Rezistent ndaj ujit
Testuar dermatologjikisht
Matifikon lëkurën dhe absorbon sebumin e tepërt.
Teksturë jo vajore

Aplikojeni produktin në fytyrë 30 min përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Ethyl Ferulate, Polyglyceryl-5 Trioleate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Disodium Uridine Phosphate, Caprylyl Glycol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.