info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Sea Side Dry Mist SPF 50+

Çmimi:3,824.00 L 3,059.20 L -20%

Spraj me SPF 50+ i përshtatshëm për çdo moshë
Flakon x 300 ml

Stock: Ka stok

SKU: FREZY061
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

300 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

,

Formulë e thatë për lëkurë të lagur.
Teksturë jo-vajore, lehtësisht e aplikueshme.
Ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor.
Rezistent ndaj ujit.

Ideal për aplikim në lëkurë të lagur.
Përdoret dhe te personat me lëkurë sensitive.
I përshtatshëm për të gjithë familjen.

Mbron nga radikalet e lirë të shkaktuara nga rrezatimi diellor.
Nuk përmban parabene.
Dermatologjikisht i testuar.

Aplikohet në fytyrë dhe në trup.
Spruconi një sasi në duar dhe përhapeni në fytyrë.
Spruconi një sasi të konsiderueshme në trup (lëkurë të njomë ose të thatë) rreth 20-30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni çdo 1 orë.

Tundeni mirë flakonin përpara çdo përdorimi.

C13-15 alkane, dibutyl adipate, ethylhexyl methoxycinnamate, diethylamino hydroxybenzoil, hexyl benzoate, octocrylene, ethylhexyl salicilate, butyl methoxydibenzoyl methane, parfum, benzyl alcohol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.