info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Nipple Care Cream Gel

Çmimi:1,740.00 L 1,392.00 L -20%

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Ruan mamelat të buta duke ndihmuar ushqyerjen me gji.

Qetëson irritimet.
Tonifikon mikroqarkullimin.
Absorbon lagështirën në zonën e mamelave të gjirit.

Testuar dermatologjikisht.
Test i veçantë citotoksiciteti.

Pas ushqyerjes me gji, lërini mamelat të thahen në mënyrë natyrale dhe më pas aplikoni butësisht kremin.