info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Crilen After Nip Gel

Çmimi:950.00 L 760.00 L -20%

Xhel qetësues për lëkurë të irrituar.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Xhel, i cili qetëson menjëherë lëkurën nga acarimi dhe dhimbja e shkaktuar nga pickimet e insekteve, kontakti me kandilin e detit dhe me hithrën.
Përbërësit aktivë bimorë të xhelit sigurojnë mbrojtje anti-inflamatore.
Zbut dhe freskon menjëherë lëkurën.
Mund të përdoret tek foshnjat që nga viti i parë i jetës.
Nuk përmban amoniak, kamfor ose mentol.
Mund të aplikohet lehtësisht gjatë ditës pasi nuk reagon me dritën.

Përmban ekstrakte bimore:
– Canadian ëilloëherb
– Ageratum Conyzoides
– Aloe Barbadensis

I pasur me:
– Acid Gliciretinik
– Pantenol

Për fëmijë dhe të rritur
Testuar dermatologjikisht

Aplikojeni menjëherë në zonën e prekur dhe masazhojeni butësisht.
Ri-aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.