info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Baby Shampoo

Çmimi:1,800.00 L 1,440.00 L -20%

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm të foshnjes.
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

300 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Shampo delikate për kujdesin e përditshëm të foshnjës.

Falë agjentëve të butë, ofron pastrim pa shkaktuar acarim dhe tharje të lëkurës. E përshtatshme për trupin dhe flokët, shkumëzon lehtë dhe nuk shkakton djegie tek sytë.
Shpëlahet lehtësisht duke i lënë flokët të butë dhe të pa ngatërruar.

– Esteret e bajames sigurojnë mirëmbajtjen e barrierës së lëkurës dhe respektojnë pH e saj.
– Ekstrakti i kamomilit ofron mbrojtje anti-inflamatore dhe anti-irrituese.
– Proteinat e grurit hidratojnë dhe zbusin lëkurën, si dhe forcojnë barrierën hidrolipidike.

• E përshtatshme për skalp sensitiv
• Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
• Pa ngjyrues
• Pa parabene

Përdoret çdo ditë për pastrimin e trupit dhe flokëve (mjaftojnë 1 ose 2 shtypje).
Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Pas shkumimit, shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni me kujdes.