info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Baby Laundry

Çmimi:2,100.00 L 1,680.00 L -20%

Detergjent larës për rrobat e fëmijëve.
1 l

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

1L

Skin Type

,

Suitable For

, ,

Frezyderm Baby Laundry është një detergjent i lëngshëm, i krijuar posaçërisht për pastrimin e rrobave të fëmijëve.
Përbërja e tij e pastër e bën atë të përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme me tendencë atopike.
Ka një pH neutral dhe një përbërje të veçantë hipoalergjike dhe anti-irrituese, si rezultat i së cilës respekton fiziologjinë edhe të lëkurës më të brishtë.

Falë përbërësve të tij aktivë siç duhet, ofron pastrim efektiv në rrobat e fëmijëve, duke i lënë ato të buta dhe me ngjyra të gjalla.
Nuk lë mbetje në rroba.
pH neutral .
Formulë hipoalergjike.
I përshtatshëm për përdorim edhe në temperatura shumë të larta (madje edhe në 95˚C, për sa kohë e lejon etiketimi në veshje).

Larja me dorë: 40 ml (1 kapak) Baby Laundry në 5 ml ujë.

Larja në lavatriçe: Nuk është e nevojshme njomja paraprake e rrobave.
Dozimi varet nga fortësia e ujit dhe sa janë të ndotura rrobat.
Një kapak i plotë korrespondon me 40 ml detergjent