info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Baby Hydra Milk

Çmimi:1,615.00 L 1,292.00 L -20%

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Një emulsion hidratues i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës dhe të fëmijës.
Kujdeset dhe zbut lëkurën e foshnjës, si dhe parandalon tharjen e saj.
Formula është e pasur me proteina gruri të cilat forcojnë shtresën e jashtme mbrojtëse të lëkurës.
Locioni përmban ekstrakt kamomili, i cili vepron si anti-irritues dhe anti-inflamator.

• I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
• Locion qetësues për lëkurë të thatë
• Mban lëkurën e foshnjës të butë dhe të hidratuar
• Anti-inflamator dhe anti-irritues
• Testuar dermatologjikisht
• Pa parabene

Aplikojeni çdo ditë në trup duke e masazhuar butësisht deri në përthithje të plotë.
Mund të përdoret për masazh dhe pas ekspozimit në diell gjatë verës.