info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Baby Bath

Çmimi:1,705.00 L 1,364.00 L -20%

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave.
300 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

300 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

, ,

Xhel larës, i përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjës dhe fëmijës, pa shkaktuar irritim në zonën e syve.

Falë surfaktantëve të butë, ofron pastrim pa shkaktuar acarim dhe tharje të lëkurës.
• Esteret e bajames sigurojnë mirëmbajtjen e barrierës së lëkurës dhe respektojnë pH e saj.
• Ekstrakti i kamomilit ofron mbrojtje anti-inflamatore dhe anti-irrituese.
• Proteinat e grurit hidratojnë dhe zbusin lëkurën, si dhe forcojnë barrierën hidrolipidike.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Pa ngjyrues.
Pa parabene.

Hidhni një sasi të vogël në trupin e bebit dhe fërkojeni butësisht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.