info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Atoprel Milky Bath Oil

Çmimi:3,700.00 L 2,960.00 L -20%

Formulë speciale, e cila zbut dhe pastron lëkurën e thatë dhe të ndjeshme me tendencë atopike
250 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

,

Formulimi

Masa

250 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Vaj larës, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të irrituar me tendencë atopike.
Pastron dhe hidraton butësisht lëkurën, duke hequr qelizat e vdekura të saj dhe duke rritur elasticitetin.

Përfitimet:
– Pastron.
– Hidraton.
– Zbut.
– Respekton barrierën hidrolipidike të lëkurës.

I përshtatshëm për foshnje, fëmijë dhe të rritur.
I testuar dermatologjikisht.

Mund të përdoret në 2 mënyra:
– Holloni 30 ml vaj larës Atoprel me 5-6 litra ujë të vakët. Përzjejeni derisa të formohet një tretësirë qumështi. Pastroni lëkurën dhe fshijeni butësisht me peshqir.
– Mund të përdoret e paholluar me ujë.

Tundeni mirë shishen përpara përdorimit.