info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Antioxidant Vit C

Çmimi:1,875.00 L 1,500.00 L -20%

Koncentrat vitamine C
5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

5 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Koncentrat me vitaminë C që përforcon veprimin e kremit të ditës ose të natës që përdorni në përditshmërinë tuaj.
Aktivizon mekanizmat mbrojtës të lëkurës ndaj radikaleve të lirë. Veti të fuqishme anti-oksiduese.

Pas secilit përdorim, lëkura ka tonalitet uniform, shkëlqim natyral dhe shenjat e moshës reduktohen.

1 flakon është i llogaritur për përdorim 10 ditor.
Mos harroni të vendosni kremin e diellit cdo ditë gjatë përdorimit të këtij produkti.

1 pikë për secilën zonë të lëkurës (ballë, mjekër, faqe). Përhapeni mirë në fytyrë dhe vazhdoni rutinën me kremin tuaj të përditshëm.