info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm After Sun Mousse

Çmimi:1,900.00 L 950.00 L -50%

Shkumë hidratuese për fytyrën & trupin pas ekspozimit në diell.
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Shkumë e butë për aplikim në lëkurë pas ekspozimit në diell.
Hidraton, freskon dhe qetëson skuqjet.

E pasur me vitaminë E.
Efekt anti-inflammator.
Lufton plakjen e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht

Tundeni mirë përpara përdorimit.
Aplikoni një sasi të mjatueshme në trup, veçanërisht në zonën e prekur.