info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Fortex Vitamin C + Zinc + D3 Direct

Çmimi:970.00 L 873.00 L -10%

Suplement në formën e bustinave orosolubile për rritjen e imunitetit
Paketim x 30 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 bustina

Suitable For

Suplement ushqimor që kombinon vitaminën C dhe D me zinkun, një mineral i rëndësishëm për organizmin.
Suplementi ka për qëllim:
-të rrisë imunitetin;
-të mbrojë qelizat nga stresi oksidativ;
-të pakësojë ndjesinë e lodhjes;
-të përmirësojë funksionet konjitive.

Ky suplement rekomandohet të përdoret kur virozat stinore shtohen, pasi rrit mbrojten e organizmit dhe mënyrën si ai reagon ndaj viruseve apo baktereve.
I formuluar si bustinë e tretshme në gojë, me shije tepër të përlqyeshme dhe lehtësisht e përdorshme.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Mund të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mos përdoret nëse jeni alergjik ndaj ndonjë përbërësi specifik.

Rekomandohet të konsumohet 1 bustinë në ditë.
Bustina tretet në gojë (në gjuhë) dhe nuk është e nevojshme të tretet në ujë apo ndonjë lëng tjetër.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Active ingredients Dosage for 1 sachet
Vitamin C 500 mg
Vitamin D3 10 mcg
Zinc 10 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.