info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga UV-Defence Urban Suncare

Çmimi:4,500.00 L 4,050.00 L -10%

Kujdes i përditshëm me verpim të shumëfishtë për lëkurën; anti-age, mbrojtës & kunër njollave të errëta
40 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILO024
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Teksturë kremoze, jo e yndyrshme që ofron:

● Mbrojtje shumë të lartë kundër rrezatimit diellor
Kombinimi i disa filtrave me vitaminën E me veti antioksiduese, ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit diellor.

● Korrigjim të njollave të errëta në lëkurë
Ekstraktet e hopit rregullojnë sintezën e melaninës dhe veprojnë kundër njollave të errëta të lëkurës, të shkaktuara nga ekspozimi në diell

● Pamje rinore
Ekstraktet e algave kafe të kombinuara me acidin hialuronik rigjenerojnë lëkurën dhe pakësojnë shenjat e rrudhave.

Mund të përdoret nga të gjithë personat që kanë kryer proçedura estetike dhe e kanë të dëmtuar lëkurën.
Rekomandohet të aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.

AQUA (WATER, EAU), DICAPRYLYL CARBONATE, HOMOSALATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CORN STARCH MODIFIED, POLYMETHYL METHACRYLATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, ALCOHOL DENAT., CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PHENOXYETHANOL, 1,2-HEXANEDIOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-100 STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, XANTHAN GUM, SUCROSE PALMITATE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, GLYCERYL LINOLEATE, SODIUM HYDROXIDE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM CHLORIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, CITRIC ACID, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, HUMULUS LUPULUS (HOPS) STROBILE, SODIUM HYALURONATE, GLUCOSE, POTASSIUM CHLORIDE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, LECITHIN, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.