info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Filorga Time-Zero Multi-correction Wrinkles Serum

Çmimi:7,110.00 L

Serum që vepron kundër rrudhave pavarësisht origjinës së tyre
30 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILO019
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Serum me teksturë plotësisht të absorbueshme nga lëkura dhe jo të yndyrshme.
Vepron kundër të gjitha rrudhave pavarësisht llojit të tyre:

– Rrudhat e mimikës – kombinimi i tetrapeptideve me hexapeptide relakson tiparet e fytyrës;
– Rrudhat e thella – kombinimi i tre llojeve të ndryshme të acidit hialuronik vepron dhe te rrudhat më të thella të lëkurës dhe i pakëson ato;
– Rrudhat e sipërfaqes – kombinimi i glukonolaktonit me efekt eksfoljues me një përbërës aktiv me efekt peeling iu dhuron një lëkurë të lëmuar;
– Rrudhat e krijuara nga lodhja – tonifikon lëkurën dhe zbut tiparet.

Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë në të gjithë fytyrën, përpara kremi të ditës/natës.

AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, HYDROLYZED YEAST EXTRACT, ETHYLHEXYL PALMITATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, PHENOXYETHANOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, GLUCONOLACTONE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SUCROSE PALMITATE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM HYALURONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ISOHEXADECANE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, GLYCERYL LINOLEATE, POLYSORBATE 80, SODIUM HYDROXIDE, ALLANTOIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, CETYL HYDROXYETHYLCELLULOSE, TRIHYDROXYSTEARIN, CARBOMER, SODIUM LACTATE, SORBITAN OLEATE, POLYGLUCURONIC ACID, POLYSORBATE 20, POTASSIUM SORBATE, CAPRYLYL GLYCOL, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT, SODIUM BENZOATE, GLUCOSE, LECITHIN, CITRIC ACID, POTASSIUM CHLORIDE, CALCIUM CHLORIDE, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, ACETYL HEXAPEPTIDE-8, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, GLUCOMANNAN, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.