info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga NCTF-Reverse Supreme Multi-Correction Cream

Çmimi:12,140.00 L 10,926.00 L -10%

Kremi i duhur për rigjenerim të lëkurës dhe pamje rinore
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Formulim me veti rigjeneruese, po aq i përqëndruar sa dhe meso-injeksionet, për një lëkurë gjithmonë e më të re.

Përmban kompleksin NCTF, i krijuar dhe zhvilluar në laboratorët Filorga.
Kombinimi i acidit hialuronik me kolagjenin, vitaminat A, H, E me stimuluesit e tyre pakësojnë dukshëm rrudhat.

Rezultati: Lëkurë e butë, e tendosur, pa rrudha dhe me shkëlqim.

Aplikohet çdo ditë në mëngjes dhe në darkë, ne fytyrën e pastruar paraprakisht.
Masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.