info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga NCEF-Reverse Multi-correction Fluid

Çmimi:9,850.00 L 8,865.00 L -10%

Formulim që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

NCEF (New Cellular Encapsulated Factors)-Reverse ëshë një produkt multi-funksional që pakëson dukshëm rrudhat dhe përmirëson cilësinë e lëkurës.

Karakteristikat:
– Përmirëson cilësinë e lëkurës (rigjenerim total) – përmban NCEF, një kompleks rigjallërues, në përqëndrime shumë të larta.
– Korrigjim aktiv i shenjave të moshës (anti-rrudhë, shkëlqim, tonifikim) – përbërësit më efikasë në luftën kundër shenjave të moshës (acid hialuronik + kolagjen + vitaminat A, E, H) pakësojnë rrudhat, rrisin elasticitetin e lëkurës dhe i rikthejnë asaj shkëlqimin e munguar.
Përqëndrimet e përbërësve aktivë janë të afërta me ato që përdoren në meso-injeksione.

Teksturë e lehtë, mat, që pakëson dukshëm poret.
Paketim në formë shishe që nuk lejon hyrjen e ajrit brenda.

Aplikohet fluidi në fytyrën e pastruar paraprakisht në mëngjes dhe në darkë.

AQUA (WATER, EAU), PROPANEDIOL, GLYCERIN, METHYLSILANOL MANNURONATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, BUTYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2, METHYLPROPANEDIOL, SODIUM CHLORIDE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, SUCROSE PALMITATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, PEG-20 CASTOR OIL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CHLORPHENESIN, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, ALCOHOL DENAT., ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT, GLUCOSE, DISODIUM EDTA, GLYCERYL LINOLEATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, POTASSIUM CHLORIDE, SILICA, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, CARBOMER, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, SODIUM LACTATE, CALCIUM CHLORIDE, ZEA MAYS (CORN) OIL, BENZYL ALCOHOL, HABERLEA RHODOPENSIS LEAF EXTRACT, POLYSORBATE 20, MAGNESIUM SULFATE, GLUTAMINE, CITRIC ACID, INOSITOL, CALCIUM PANTOTHENATE, RETINOL, SODIUM PHOSPHATE, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM CITRATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, SODIUM BENZOATE, SOLUBLE COLLAGEN, POTASSIUM SORBATE, LYSINE HCL, ARGININE HCL, ROSA MOSCHATA SEED OIL, ALANINE, DEHYDROACETIC ACID, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, TOCOPHEROL, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, OLEANOLIC ACID, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, BIOTIN, TOCOPHERYL ACETATE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, SODIUM GLUCURONATE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, THIAMINE DIPHOSPHATE, CI 17200 (RED 33), RETINYL ACETATE, NIACIN, NIACINAMIDE, PYRIDOXINE HCL, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.