info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Filorga Flash Nude Fluid

Çmimi:6,200.00 L 4,960.00 L -20%

Fondotintë fluide jo komedogjenike, e pranishme në 3 nuanca
30 ml

  • 00 Nude Ivory
  • 01 Nude Beige
  • 02 Nude Gold
Spastroje
ivory
ivory
beige
beige
gold
gold

SKU: FILO029V
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Nuanca

00 Nude Ivory, 01 Nude Beige, 02 Nude Gold

Një fondotinë me efekt të dyfishtë për një lëkurë pa të meta.
Ofron në mënyrë të menjëhershme një mbulim perfekt, pa lënë efektin si “maskë”.

Kombinimi i acidit hialuronik me ekstrakte bimore e bën lëkurën më të butë.
Ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit UVA dhe UVB.
Mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues.

Teksturë e lehtë, që nuk pengon ajrosjen e lëkurës.
Jo komedogjenike.

Tunde përpara përdorimit.
Aplikohet një sasi e bollshme e fondotintës në fytyrë, pas aplikimit të kremit hidratues dhe përhapet në mënyrë të njëtrajtshme me gishta ose furçë.
Për një mbulim më të plotë, riaplikoni fondotinën.
Shmangni ekspozimin për kohë të gjatë në diell pasi është i rrezikshëm për lëkurën.

DIMETHICONE, AQUA (WATER, EAU), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CAPRYLYL METHICONE, PROPANEDIOL, PEG-10 DIMETHICONE, BORON NITRIDE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERIN, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CYCLOPENTASILOXANE, MAGNESIUM SULFATE, NIACINAMIDE, CAPRYLYL DIMETHICONE ETHOXY GLUCOSIDE, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, BUTYLENE GLYCOL, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLUCONOLACTONE, PARFUM (FRAGRANCE), PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77492 (IRON OXIDES), SUCROSE PALMITATE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, ETHYL LINOLEATE, HEXYLRESORCINOL, DIPHENYL METHICONE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CI 77491 (IRON OXIDES), GLYCERYL LINOLEATE, DECARBOXY CARNOSINE HCL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM CHLORIDE, CI 77499 (IRON OXIDES), PROPYLENE CARBONATE, CARBOMER, POLYGONUM BISTORTA ROOT EXTRACT, SODIUM LACTATE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, HEXYLENE GLYCOL, GLUCOSE, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, POTASSIUM CHLORIDE, POTASSIUM SORBATE, CALCIUM CHLORIDE, GLUTAMINE, SODIUM PHOSPHATE, ASCORBIC ACID, SODIUM ACETATE, TOCOPHEROL, LYSINE HCL, ARGININE HCL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, ALANINE, HISTIDINE HCL, VALINE, LEUCINE, THREONINE, ISOLEUCINE, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, TRYPTOPHAN, PHENYLALANINE, TYROSINE, GLYCINE, POLYSORBATE 80, SERINE, CYSTINE, CYANOCOBALAMIN, GLUTATHIONE, ASPARAGINE, ASPARTIC ACID, ORNITHINE HCL, GLUTAMIC ACID, NICOTINAMIDE ADENINE DINUCLEOTIDE, PROLINE, METHIONINE, TAURINE, HYDROXYPROLINE, GLUCOSAMINE HCL, COENZYME A, SODIUM GLUCURONATE, THIAMINE DIPHOSPHATE, RETINYL ACETATE, INOSITOL, NIACIN, PYRIDOXINE HCL, BIOTIN, CALCIUM PANTOTHENATE, RIBOFLAVIN, SODIUM TOCOPHERYL PHOSPHATE, THIAMINE HCL, FOLIC ACID.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.