info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Fillerina Lip Volume Grade 2

Çmimi:6,552.00 L 3,276.00 L -50%

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve
5 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILL014

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

5 ml

Suitable For

Specific For

Trajtim që mundëson fryrjen dhe rritjen e volumit të buzëve tuaja, pa qënë nevoja e përdorimit të injeksioneve.
Formulimi përmban 6 lloje molekulash të acidit hialuronik, me peshë molekulare të ndryshme, të cilat kanë aftësi të depërtojnë në shtresa të ndryshme të lëkurës.

Xheli përmban acid hialuronik 1000 DA, në përqëndrim tepër të lartë, me qëllim që të ketë një efekt të dukshëm dhe në shtresat më të holla të lëkurës.

Grada e dytë është efikase dhe në zbehjen e rrudhave të para të krijuara në pjesët anësore të buzëve.

Qëllimi i Fillerina Lip Volume grada e dytë është:

-të fryjë dhe të rrisë vëllimin e buzëve tuaja;
-të absorbohet shpejt nga lëkura, çka mundëson aplikimin në çdo moment të ditës;
-të japë një efekt që zgjat në kohë.

Apliko një shtresë të konsiderueshme të Fillerina Lip Volume në buzë të thata, deri në 5 herë në ditë.
Rekomandohet të përdoret për të paktën 1 muaj.

AQUA, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANS, CAPRYLYL, GLYCOL,CARBOMER, 1,2-HEXANEDIOL,BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA,HYDROLYZED HYALURONIC ACID, HYALURONIC ACID, TROPOLONE, SODIUM HYDROXIDE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-38m, ACETYL HEXAPEPTIDE-37

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.