info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Eva Intima Cransept

Çmimi:2,000.00 L

Detergjent intim, i cili parandalon përsëritjen e infeksioneve urinare.
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

,

Detergjent intim me ekstrakt boronice & α-glukan, i krijuar posaçërisht për parandalimin e përsëritjeve të infeksioneve urinare.
Qetëson lëkurën nga skuqja dhe irritimet dhe ul inflamacionin.

Indikacionet:
– Pastrimi i përditshëm i zonës intime.
– Ideal në rastet e infeksioneve të përsëritura të traktit urinar.

Pa sapun dhe pa përbërës irritues.
Pa paraben.
Siguri e lartë dermatologjike.
pH 3,5
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I sigurt gjatë shtatzënisë.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme të produktit në zonën intime dhe më pas shpëlahuni me ujë të bollshëm, pa fërkim.
Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.

cranberry extract, aloe, chamomile, thyme, rosemary, sage.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.