info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Propolaid Vapor Oil

Çmimi:1,000.00 L 850.00 L -15%

Miksturë me 6 vajra balsamike me ndikim pozitiv në traktin respirator
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 ml

Suitable For

Produkt 100% bimor i përftuar nga kombinimi i vajërave esenciale ku përmendim:
-vajin e eukaliptit;
-menten;
-vajin e kajuput;
-propolisin;
-vajin e dëllinjës;
-vajin e karafilit.
Ka për qëllim të lirojë rrugët e frymëmarrjes.
Përdoret:
-në formën e avullit, për të përmirësuar frymëmarrjen tuaj;
-në dhomë, për t’i dhënë aromë dhe freski ambjentit ku ju rrini.

Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-gluten;
-konservues.

Përdoret vetëm për përdorim të jashtëm.
Të mos tundet.
Mbajeni larg fëmijëve.

Për përdorim të jashtëm.
Për ambjentin: shtoni 10 pika në aparatin e avullit. Ndërrpjeni periodikisht.
Në shami: shtoni 5-10 pika vaji direkt në shaminë tuaj.
Për avull: shtohet në ujë të valuar.

Eucalyptus
Mint
Cajeput
Menthol
Gaultheria
Juniper
Propolis
Garofano

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.