info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Erbe della Notte Activ

Çmimi:1,560.00 L 1,326.00 L -15%

Suplement ushqimor me ekstrakte bimore që favorizon gjumin dhe relaksimin mendor
50 kapsula natyrale

Stock: S’ka stok

SKU: ESI013
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

50 kapsula

Suitable For

Suplement ushqimor natyral që kombinon lulekuqen Kaliforniane me lulen e pasionit, kamomilin, blirin dhe valerianën me qëllim që të ofrojë qetësi dhe gjumë të rehatshëm.
Nuk përmban:
-sheqer të shtuar;
-ngjyrues artificialë;
-aromatizues artificialë;
-derivate të bulmetit;
-produkte detare;
-gluten;
-OMGJ;
-laktozë;
-ëmbëlsues;
-konservues.
I përshtatshëm për veganë.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk duhet të përdoret gjatë shtatzënisë.
Të mbahet larg fëmijë nën 3 vjeç.

Naturcaps (kapsul natyrale) janë kapsula të cilat përbëhen nga fibra vegjetale, që vijnë nga fermentimi i tapiokës,

Rekomandohet të pihen 2 kapsula natyrale në darkë, para se të shtriheni për të fjetur, të shoqëruara me një gotë plot me ujë.
Nuk rekomandohet të tejkalohen dozat ditore të lejuara.

Ingredients by daily dose
Valerian tit. d.e. 0.42% 300 mg
Passionflower tit. d.e. 3-4% 300 mg
California Poppy tit. d.e. 0.5% 200 mg
Hawthorn 100 mg

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.