info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Donna Life Intimate Hygiene Protective Action pH 4.5

Çmimi:950.00 L 807.50 L -15%

Detergjent intim delikat me lëkurën
250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

,

Detergjent intim me 98% përbërës natyralë dhe pH 4.5.
Pastron plotësisht lëkurën në zonën intime, pa ndryshuar parametrat fiziologjikë normalë.
Delikat me lëkurën.
Përmban aloe vera me veti zbutëse dhe hidratuese.
Ekstraktet e boronicës dhe bimës tea tree kanë veti anti-bakteriale dhe mbrojtëse, prandaj ndihmojnë në pakësimin e irritimeve dhe infeksioneve në shkallë të vogël.

Për përdorim të përditshëm.
Duhet të shpëlahet me ujë të ngrohtë të bollshëm.

Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Melaleuca Alternifolia Oil

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.