info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Esi Aloedermal Intimaid Detergente Intimo con Camomilla

Çmimi:1,030.00 L 875.50 L -15%

Detergjent intim me kamomil dhe aloe vera
250 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ESI043
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

Detergjent për zonën intime me përbërje natyrale.
Pastron pa ndryshuar pH fiziologjik të lëkurës.
Prania e aloe verës i jep detergjentit veti hidratuese dhe ushqyese.
Në sajë të pranisë së kamomilit ka efekt qetësues dhe përdoret në rastet e irritimeve lokale.

Hipoalergjik.
I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Nuk përmban:
-ngjyrues artificialë;
-konservues;
-parabene;
-parfum;
-SLS;
-SLES.

Produkt dermokozmetik specifik për përdorim të jashtëm.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdoret për larjen në zonën intime.
Pas aplikimit, shpëlahet me ujë të ngrohtë të bollshëm.

Glyceryl Caprylate, Aloe Barbadensis, Chamomilla Recutita Extract, Salvia Officinalis Extract, Melaleuca Alternifolia leaf Oil, Lactic Acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.