info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erbozeta Neceniol 800

Çmimi:3,495.00 L 2,970.75 L -15%

Suplement ushqimor që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe pakëson dhimbjet neuropatike
Paketim x 20 bustina

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

20 bustina

Suitable For

Neceniol është një suplement ushqimor me bazë acidin lipoik, me veti antioksiduese, që synon të luftojë stresin oksidativ.
Nuk është medikament i mirëfilltë, por përdoret si suplement mbështetës në trajtimin e neuropative periferike.

Përdoret zakonisht në rastet kur kemi:
-dhimbje të shkaktuara nga shtypja e ndonjë nervi;
-dhimbje të shkaktuara nga përdorimi i barnave kemoterapeutikë;
-shqetësime që lidhen me keqfunksionim të metabolizmit (diabeti);
-neuropati të shkaktuara nga një infeksion.

Nuk përmban gluten.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohet një bustinë në ditë.
Bustina tretet në një gotë me ujë në temperaturë ambjenti, dhe konsumohet mundësisht larg ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

cetyl L-Carnitine hydrochloride, controlled-release alpha-Lipoic Acid (Matris®), Coenzyme Q10

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.