info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erbozeta Candidep Detergente Intimo

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Detergjent intim formuluar për higjienën e përditshme
Paketim 250 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

250 ml

Suitable For

,

Candidep është një detergjent intim me bazë aloe vera, acid laktik dhe klorheksidinë 0.2%.
Ka një efekt ribalancues, qetësues dhe freskues në mukozën gjenitale.
pH lehtësisht acid i krijuar nga prania e acidit laktik, është i nevojshëm për ribalancimin e florës vaginale dhe promovon mekanizmat mbrojtës natyralë vaginalë.

Rekomandohet për higjienën e përditshme si dhe në rastet e problematikave në zonën intime.
Përdoret dhe nga personat të cilët frekuentojnë ambjente si: palestra, pishina apo sauna, për të shmangur ndonjë infeksion të mundshëm.

I testuar dermatologjikisht.
I testuar për nikel.
Nuk përmban parabene, SLS, SLES, silikon, ngjyrues dhe vazelinë.
Ka parfum por pa alergjenë.

Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të shmanget kontakti me zonën e syve.

Perdoret çdo ditë.
Bëhet shpëlarje e zonës intime.

aqua, ammonium, lauryl sulfate, aloe barbadensis leaf juice, cocamidopropyl betaine, phenoxyethanol, sodium myristol sarcosinate, lactic acid, menthol, eucalyptus globulus leaf oil, benzoic acid, sodium dehydroacetate, sodium chloride, ethylhexylglicerin, chlorhexidine digluconate, citric acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.