info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erbozeta Allerdep Soluzione Orale

Çmimi:1,575.00 L 1,338.75 L -15%

Suplement ushqimor që favorizon funksionimin e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Suitable For

Allerdep është një solucion oral bimor.

Përmban:
-Ekstraktet e hithrës dhe të mentes, të nevojshme për të mbështetur funksionimin normal të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes;
-Ekstraktet e likuiricias, që ndihmojnë në eleminimin e sekrecioneve bronkiale.

Nuk përmban gluten.
Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement, nëse jeni duke përdorur barna anti-agregantë dhe anti-koagulantë.

Tunde shishen përpara çdo përdorimi.
Rekomandohet të konsumohet 10 ml solucion, 3-4 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Black Currant, Dog Rose, Hornbeam, Ginkgo and Black Alder, Nettle, Mint.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.