info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erba Vita Pomata Tipo E

Çmimi:1,250.00 L 1,062.50 L -15%

Pomadë me ekstrakte bimësh që redukton shqetësimet hemorroidale
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Suitable For

Pomadë me ekstrakte bimësh e indikuar për përdorim në zonën rektale.
Pomada:
-qetëson dhimbjen, kruarjen dhe djegien e shkaktuar nga prania e hemorroideve;
-ka efekt lubrifikues dhe zbutës;
-pakëson shqetësimet hemorroidale.

Për një përdorim korrekt ndiqni hapat e mëposhtëm:
-përpara se të aplikoni pomadën lani paraprakisht zonën rektale;
-vendosni kanulën dhe aplikoni sasinë e nevojshme të pomadës;
-mund ta ripërsërisni këtë veprim 3-4 herë në ditë.
Rekomandohet që kanula të lahet me ujë të ngrohtë dhe sapun pas çdo përdorimi.

Estratti di: Zucca (Cucurbita pepo), Quercia (Quercus robur), Ippocastano (Aesculus hippocastanum), Amamelide (Hamamelis virginiana), Salvia (Salvia officinalis), Menta piperita (Mentha piperita) e Olivo (Olea europaea); Cera d’api, Imidazolidinilurea.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.