info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erba Vita Emulsione Doposole

Çmimi:2,000.00 L 1,700.00 L -15%

Emulsion me veti qetësuese dhe freskuese, që përdoret pas ekspozimit në diell
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Pas një ekspozimi të gjatë në diell, lëkura fillon të thahet dhe të mos jetë më e butë.
Ka raste kur lëkura skuqet më shumë seç duhet, irritohet dhe kruhet.
është e rëndësishme që në këto raste të përdorni produkte dermo-kozmetike, që përmirësojnë gjendjen e lëkurës tuaj.

Erba Vita emulsion pas ekspozimit në diell ka veti:
-rifreskuese;
-hidratuese;
-qetësuese;
-antioksiduese.

Mund të përdoret në çdo kohë.
I përshtatshëm dhe për lëkurën më të ndjeshme.
Pa alkool.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë, larg burimeve të nxehtësisë.
Nuk përdoret në lëkurë të irrituar apo të dëmtuar.
Të shmanget kontakti me sytë.

Aplikohet pas ekspozimit në diell, në lëkurë të thatë.
Masazhohet lehtësisht deri në absorbim të plotë.
Mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Ingredienti attivi:
succo di Aloe vera biologico,Amido di Riso,Olio di Fico d’India,Acido ialuronico,Active Water di Melone,Estratto di bacche di Goji biologico,Bisabololo,Allantoina,Vitamina E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.