info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Whitening Medium Toothbrush

Çmimi:550.00 L 440.00 L -20%

Furçë dhëmbësh e butë. Linja për zbardhimin e dhëmbëve
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: EL006
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furça e dhëmbëve Elgydium Whitening është e përbërë nga fije shumë të lëmuara (sistemi Microball), për një efekt zbardhues të dukshëm, pa dëmtuar smaltin.
Largon njollat në dhëmbë dhe mbetjet ushqimore në mënyrë më efikase se furçat e tjera.
Ka fije me fortësi të mesme.

Rekomandohet të përdoret së bashku me pastën e dhëmbëve Elgydium Whitening.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.
Këshillohet të përdoret së bashku me një pastë të përshtatshme për zbardhje si p.sh Elgydium Whitening Toothpaste.