info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Kids Toothbrush

Çmimi:600.00 L 480.00 L -20%

Furçë dhëmbësh për fëmijë 2-6 vjeç
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: EL019
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Elgydium Kids është një furçë dhëmbësh me përmasa të vogla, e dizenjuar specifikisht për të vegjëlit tuaj.
Fijet janë të buta, me majë të rrumbullakët, me qëllim që të jenë sa më delikate me mishrat e dhëmbëve.
Koka e furçës ka formë konkave. Bishti është me formë ergonomike, nuk rrëshqet dhe siguron mbajtje të lehtë.
Pjesa fundore e bishtit është më e gjerë me qëllim që furça të mund të qëndrojë vertikalisht.
E pajisur me një kapak mbrojtës.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.
Këshillohet të përdoret së bashku me pastën dentare Elgydium Kids.