info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Junior Toothbrush

Çmimi:600.00 L 480.00 L -20%

Furçë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: EL020
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Zakonet e mira mësohen që në fëmijëri. Kjo gjë vlen dhe për higjienën orale.
Pastrimi i përditshëm i dhëmbëve nënkupton dhëmbë të fortë dhe të shëndetshëm për një kohë të gjatë.

Elgydium ka krijuar për fëmijët 7-12 vjeç furçën e dhëmbëve Elgydium Junior.
Ka fije të holla, me majë të rrumbullakët, delikate me mishrat e dhëmbëve.
Forma e furçës mundëson lehtësi në pastrimin e hapësirave interdentare.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.
Këshillohet të përdoret së bashku me pastën dentare Elgydium Junior.