info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Inter-active Toothbrush Hard

Çmimi:550.00 L 440.00 L -20%

Furçë dhëmbësh e fortë
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: EL018
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Furça e dhëmbëve Elgydium Inter-Active është furça e dhëmbëve më e preferuar e markës Elgydium.
Koka e furçës është e përbërë nga fije me dy gjatësi të ndryshme: fije të shkurtra për pastrimin e smaltit dhe fije të gjata për hapësirën midis dhëmbëve dhe për të masazhuar mishrat e dhëmbëve.
Fijet janë të forta.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.
Këshillohet të përdoret së bashku me pastën Elgydium Tooth Decay Protection dhe shpëlarësin Enamel Protection fluoride për më shumë efikasitet.