info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Elgydium Classic Toothbrush Soft

Çmimi:550.00 L 440.00 L -20%

Furçë klasike Elgydium e butë
Paketim x 1 furçë

Stock: Ka stok

SKU: EL004
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1 furçë

Suitable For

Elgydium Classic është një furçë dhëmbësh tepër e pëlqyer dhe e kërkuar.
Koka e furçës është e madhe dhe ka shumë fije të buta, delikate me mishrat e dhëmbëve.

Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në ditë, për larjen e dhëmbëve.
Këshillohet të përdoret së bashku me pastën e dhëmbëve Elgydium Tooth Decay Protection dhe shpëlarësin e gojës Elgydium Enamel Protection Fluoride për një efikasitet më të lartë.