info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Ducray Creastim Reactiv Anti-Hair Loss Lotion

Çmimi:6,200.00 L 4,960.00 L -20%

Locion forcues dhe ristrukturues për flokët.
60 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

60 ml

Specific For

Suitable For

Locion kundër rënies së flokëve, i formuluar për të përshpejtuar rritjen, pwr tw rritur densitetin dhe forcuar flokët.
Formuluar pwr pwrdorim veçanërisht në periudha stresi, diete, pas shtatzwnisë.

Kreatina e lidhur me tetrapeptidin stimulon fazën e rritjes së flokëve.
Kompleksi i vitaminave B5, B6 dhe B8 është i njohur për forcimin e strukturës së fibrës së flokëve.
Teksturë e lehtë dhe jo e yndyrshme.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikoni 4 doza prej 0.6 ml në të gjithë skalpin e thatë ose të lagur, 3 herë në javë.
Masazhojeni me majat e gishtave në mënyrë që produkti të depërtojë.
Mos i shpëlani flokët.
Mos i lani flokët për 2 orë.

Shmangni kontaktin me sytë.
Mund të përdoret në skalpin e ndjeshëm nga trajtimet kundër kancerit.
Mund të përdoret nga gratë shtatzëna (nga tremujori i dytë) dhe nënat në gjidhënie.

Water (Aqua), Alcohol, Hexylene Glycol, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Caprate, Acetyl Tetrapeptide-2, biotin, Caramel, Creatine, Dextran, Diethyl Phthalate, Fragrance 5Parfum), panthenol, Pantolactone, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Nicotinate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.