info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

DR.Grandel SOS

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Ampula rigjeneruese me veprim qetësues & anti-inflamator
3 ampula x 3ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

3x3ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Ampula të koncentruara me përbërës aktivë me efekt qetësues dhe antiiflamator.

Rigjenerojnë lëkurën e dëmtuar, ndërkohë që forcojnë barrierën mbrojtëse të saj.
Efekt anti-inflamator që redukton në mënyrë të menjëhershmë skuqjen.
Zgjedhja e parë në irritimet e shpeshta të lëkurës.

E gjithë përmbajtja e ampulës aplikohet në fytyrë dhe në qafë, duke e masazhuar në mënyrë delikate deri në përthithje të plotë.

Aqua (Water),Pentylene Glycol,Glycerin,Mannitol,Ammonium Glycyrrhizate,Xanthan Gum,Buteth-3,Sodium Carboxymethyl Betaglucan,Sodium Benzotriazolyl Butylphenol Sulfonate,Alcohol,Zinc Gluconate,Caffeine,Peg-40 Hydrogenated Castor Oil,Trideceth-9,Tris (Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate,Sodium Hydroxide,Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract,Tributyl Citrate,Propylene Glycol,Parfum (Fragrance),Ci 42090 (Blue 1),Ci 19140 (Yellow 5)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.