info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

DR.Grandel Pro Collagen Cream

Çmimi:8,400.00 L 6,720.00 L -20%

Krem hidratues i cili përmirëson dukshëm elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës dhe nxit sintezën e kolagjenit.
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

DR GRANDEL Pro Collagen Cream është perfekt për t’i rikthyer lëkurës tuaj elasticitetin dhe tonicitetin e munguar.

Formula e veçantë ndihmon në ristrukturimin e kolagjenit dhe për shkak të pranisë së kompleksit Amino Silcium dhe kolagjenit me origjinë jo-shtazore, ndikon pozitivisht në forcimin dhe mbrojtjen e fibrave të kolagjenit, duke nxitur sintezën e tij.
Gjalpi shea dhe vitamina C ushqejnë lëkurën në thellësi dhe i japin lëkurës shkëlqimin që i nevojitet, duke përmirësuar, unifikuar teksturën e saj dhe duke bërë vijat e holla të rrudhave më pak të dukshme.

Formuluar pa alkool, pa parabene.

Aplikoni një sasi të vogël kremi në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës dhe përpara aplikimit të kremit të syve.

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Squalane, Heptyl Undecylenate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Cetyl Alcohol, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Yeast Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Lecithin, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Potassium Sorbate, Limonene, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.