info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

DR.Grandel Perfection White Cream

Çmimi:6,900.00 L 5,520.00 L -20%

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese, me efekt unifikues të tonit të lëkurës dhe reduktues të zonave të hiperpigmentuara.
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

50ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

DR GRANDEL Perfection White unifikon tonin e lëkurës, falë kompleksit Active White dhe pranisë së vitaminës C.

Mbron dhe forcon barrierën e lëkurës nga faktorët negativë të mjedisit dhe gjithashtu ka efekt rigjenerues.
Kompleksi Active White dhe vitamina C sigurojnë një ton të lëkurës të njëtrajtshëm në sajë të efektit antioksidues.
Rekomandohet mbrojtja nga rrezatimi i dëmshëm diellor, me anë të një kremi mbrojtës me faktor të lartë SPF 50.

Aplikoni një sasi të vogël kremi në fytyrë dhe qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit të lëkurës dhe përpara aplikimit të kremit të syve. Për të arritur rezultate të dukshme, rekomandohet përdorimi I rregullt për 5-6 javë.

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Squalane, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Distarch Phosphate, Heptyl Undecylenate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Alcohol Denat., Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Steareth-21, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Niacinamide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ectoin, Zinc PCA, Xanthan Gum, Dimethicone Crosspolymer, Disodium EDTA, Cyclohexasiloxane, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Nasturtium Officinale Flower/Leaf Extract, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Parfum (Fragrance)

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.