info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Dr. Biju Hypoallergenic Earrings Ladybug 8mm Silver

Çmimi:2,100.00 L

Vathë hipoalergjikë, të përshtatshëm për të gjitha moshat.

Stock: Ka stok

SKU: DRB001
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Vathë hipoalergjikë, të përshtatshëm për të gjitha moshat.

Nuk shkaktojnë skuqje apo irritim të lëkurës.
Të përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Testuar ndaj nikelit.

Hypoallergenic metal

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.