info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Tolerans Sensitive Soothing Moisturizing Day Cream

Çmimi:3,470.00 L 2,082.00 L -40%

Përkujdesje hidratuese, e formuluar specifikisht për lëkurë të ndjeshme.
55 ml

Stock: S’ka stok

SKU: DERMED022

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

55 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Qetëson irritimet dhe skuqjet e lëkurës.
Parandalon humbjen transepidermale të ujit (TEëL).

Tolerohet shumë mirë nga lëkurat shumë të ndjeshme.
Përthithet shpejt nga lëkura.
Konsistence e lehtw, jo e yndyrshme.

Mund të përdoret si bazë make up-i.
Hipoalergjik.

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë.

Përbërësit aktivë: Glycerine, Dub Diol, Sensiva S.C. 50, Neutrazen™, Shea butter, Aloe Vera extract, Phytosqualan–Squalane

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.