info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Sunbrella Sun Protection Milk SPF 30

Çmimi:3,120.00 L 1,872.00 L -40%

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur.
200 g

Stock: S’ka stok

SKU: DERMED063

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 g

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Siguron mbrojtje efektive dhe afatgjatë nga rrezatimi UVA dhe UVB.
Qetëson acarimet dhe zbut lëkurën, duke përmirësuar teksturën e saj.

Rezistent ndaj ujit.
Hipoalergjik.

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht çdo 2 orë.

Përbërësit aktivë: Complex of UVA and UVB filters, Vitamins C+E, Allantoin, Glycerine, Thermal water

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.