info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Normacne Preventi Regulating Antibacterial Tonic

Çmimi:1,800.00 L 1,260.00 L -30%

Tonik pastrues me veti hidratuese dhe qetësuese, specifik për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED027
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Qetëson inflamacionet e lokalizuara të lëkurës.
Rivendos ekuilibrin hidrolipidik të saj.
Frenon prodhimin e tepërt të sebumit.
Zvogëlon keratinizimin e tepërt të lëkurës.

Hipoalergjik.

Aplikohet çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë me një disketë pambuku.

Përbërësit aktivë: Salicylic acid, Birch water, AC.NET, Glycerine

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.