info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Normacne Preventi Pore Minimizing Serum

Çmimi:3,550.00 L 2,485.00 L -30%

Serum trajtues i poreve të zgjeruara, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: DERMED029
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Zvogëlon dukshëm poret e zmadhuara deri në 62%.
Zvogëlon sekretimin e sebumit.
Largon qelizat e vdekura.
Tonifikon lëkurën.

Me veti antiseptike (parandalon zhvillimin e infeksioneve).
Jo komedogjenik.
Hipoalergjik.

Aplikoni një shtresë të hollë serumi në zonat problematike dhe lëreni të përthithet.

Përbërësit aktivë: p-Refinyl, AC.NET, AHA+L-Arginine, Chlorophyll, Glycerine

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.